Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

24 Ağustos 2022 2022-08-24 23:33

Sitemiz yalnızca eğitim amaçlıdır ve mali tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Herhangi bir materyali görüntüleyerek veya bu Sitedeki bilgileri kullanarak, bunun genel eğitim materyali olduğunu kabul edersiniz ve Ideasinyal.com tarafından sağlanan içerik veya genel bilgilerden kaynaklanan kayıp veya zararlardan hiçbir kişi veya kuruluşu sorumlu tutmayacağınızı kabul edersiniz.

Ticaret risklidir. Finansal piyasalara yatırım yapmak için risklerin farkında olmalı ve her türlü riski üstlenmeye istekli olmalısınız. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Bu site ve bu siteye bağlı tüm bireyler ve kuruluşlar, ticari sonuçlarınız veya yatırımlarınız için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Alım satım bilgilerinin güvenilir olduğuna inanılıyor, ancak bunların eksiksizliğini veya %100 doğruluğunu garanti etmiyoruz.

Ayrıca, ortaklarımız veya bağlı şirketlerimiz bu site tarafından sağlanan özel bilgilerle hiçbir şekilde ilişkili değildir.

IdeaSinyal, bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul edemez. Ziyaretçilerin ve kullanıcıların, menkul kıymet alıp satmadan önce bağımsız bir finans danışmandan tavsiye almalarını tavsiye ederiz.