IDEASINYAL KURULUM ve KULLANIM

SIKÇA SORULAN SORULAR ( Ürün Soruları )

IdeaSinyal Premium, tüm zaman dilimlerinde hisse senetleri, endeksler, forex, vadeli işlemler ve emtialar dahil olmak üzere herhangi bir uluslararası piyasada çalışır. Sistemimiz de scalping, swing trading, hatta diğer ticaret seçenekleri de mevcuttur.

“En iyi zaman aralığı” diye bir şey yoktur , çünkü hepsi mevcut piyasa koşullarına, ticaret tarzınıza ve diğer faktörlere bağlıdır. IdeaSinyal Premium ile genelde daha yüksek zaman aralıklarında denemenizi öneririz, ancak kullanıcılarımızın çoğu IDEASINYAL’i daha düşük zaman dilimleri için optimize eder ve başarıyı bulur.

Çoklu Zaman Dilimi Analizi, bir işleme girmeden önce aynı varlığı birkaç zaman diliminde analiz etme tekniğidir. Bu tür bir analiz, yukarıdan aşağıya doğru bir yaklaşım kullanılarak yapılır, yani daha yüksek bir zaman dilimi ile başlayarak daha düşük zaman dilimlerine doğru bir işleme girilecek zaman dilimine ulaşılana kadar aşağı doğru bakılarak yapılır. Bu tekniği kullanan tüccarlar genel trendi tanımlamak ve en iyi girdileri bulmak için genellikle 3 veya 4 farklı zaman dilimine bakarlar. Bu şekilde riskleri en aza indirir ve büyük resmi hesaba katarak başarı şansını artırırlar. Herhangi bir ticaret stratejisi ile kolayca birleştirilebilir.

Zaman dilimleri genellikle birkaç kat olarak birbirinden ayrılır. Örneğin, saatlik grafikler üzerinde işlem yapan bir günlük tüccar, haftalık (yüksek zaman dilimi), günlük (7 kat daha küçük), 4 saat (6 kat daha küçük) ve nihayet saatlik zaman dilimini (işlem zaman aralığı, 4 kat daha küçük) analiz edebilir. TradingView, her bir grafik yerleşiminde birden fazla grafik içerebilen yerleşim düzeni özelliğine sahiptir, böylece bir öğeyi tarayıcınızda tek bir sekmede birden çok zaman diliminde analiz edebilirsiniz.

IdeaSinyal Premium, kendi ticaret sisteminiz olarak optimize etmeniz için yerleşik birçok farklı özellik ve araç içeren hepsi bir arada bir gösterge olarak tasarlandığından, Onay veya Karşıt sinyallerimiz için geri test verileri veya belirli bir % oranında doğruluk sağlamıyoruz. Fakat sinyallerin körü körüne takip edilmesi amaçlanmamıştır.

IdeaSinyal’i benzersiz kendi ticaret stratejilerinizi oluşturmak için tasarladık. Göstergelerimiz otomatik ticaret için tasarlanmamıştır. Ancak biraz araştırma yaparsınız tradingview ve binance arasında otomatik robota bağlayabilirsiniz.

TradingView’de ücretli üyeliğe gerek yoktur, ürünümüz TradingView’in temel planında (ücretsiz)% 100 işlevsellikle çalışır. Buradan ücretsiz kaydolabilirsiniz .

IdeaSinyal tarafından sağlanan sinyalleri ve özellikleri anlamak için fazla deneyime ihtiyacınız yok.

Ancak, grafiklerinizdeki göstergelerimizden bağımsız olarak ticaret yapmak zor olabilir ve öğrenmesi zaman alabilir. Genel olarak ticaret / teknik analiz konusunda yeniyseniz, tüm bunların nasıl çalıştığını öğrenene ve piyasalarda biraz güven oluşturana kadar ilk önce kağıt ticaretini (sanal para/paper trading) öneririz.

Piyasalarda zahmetsizce para kazanmanızı sağlayacak sihirli bir gösterge, algoritma, robot, EA veya sinyal sağlayıcı yoktur.

Ürünümüz TradingView üzerinde çalışıyor (ücretsiz web tabanlı grafik platformu) ve bu tablolara göre istediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz. IdeaSinyal’i doğrudan MT4 ve MT5 grafiklerinde göremezsiniz. Ancak “tradingconnector” kullanarak tradingview alarmlarını 1 sn’den daha düşük bir gecikme ile mt4 / mt5 aktarabilirsiniz.

TradingView, platformda bulabileceğiniz varlıkların çoğu için gerçek zamanlı verileri destekler. Bunların yalnızca küçük bir kısmı (çoğunlukla vadeli sözleşmeler) gerçek zamanlı verilere erişmek için küçük bir aylık ücret gerektirir. BIST 100 verileri 15 dk gecikmelidir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak canlı veri piyasalarına abone olabilirsiniz.

https://tr.tradingview.com/gopro/#compare

Göstergeler penceresinde ” IdeaSinyal v4 ” favorilerinize ekleyerek yeni güncellemelerden eposta ile anında haberdar olabilirsiniz.

ABONELİKLER

Ücretsiz deneme sürümümüz yok fakat WhatsApp destek hattımıza, test etmek istediğiniz koin yada hisse adını belirtip anlık görüntü talep edebilirsiniz.

Abonelikler 1 yıllıktır. 1 Yılın sonunda Türk Lirasının dolar karşısındaki değere ve enflasyon oranına göre değişiklik göstermektedir.

Abonelik satın alma sonrası, erişim hakkı vermemiz için yaklaşık 1-3 ​​saat arası bekleyin. Ekibimiz tarafından yapılan manuel bir süreçtir.

Aradığınızı bulamadınız mı?

WhatsApp Destek Hattı

+90 552 221 99 89 numaralı telefondan bize her zaman yazabilirsiniz!
Aradığınızı bulamadınız mı?

E-posta Gönderin

İletişim sayfamızdan bize her türlü istek, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz.